Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2020, 21:11   #41
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Oki to w sprawie głosowania na nazwy statku:


1 GreK: Ostry Cień Mgły.
2 Corpse: Tanatos
3 Kerm: Wędrowiec > 1 (GreK); 2 (Osóbka)
4 Az: Nighthawk
5 Driada: Izefet
6 Seachmall: Sunbeam
7 Buka: Aurora > 1 (Az)
8 Buka: Matador
9 Buka: Horyzont > 1 (Kerm)


Głosowali:

GreK > Wędrowiec
Kerm > Horyzont
Osóbka > Wędrowiec
Az > Aurora

Zostali:

Corpse, Driada, Seachmall, Buka



Cytat:
Możemy powiedzieć, że Sanchez został zrekrutowany jako pierwszy.
- Statek powinien mieć jakąś załogę. Niby wszystko mogłyby zrobić komputery i automaty ale i tak załoga to standard. Więc to raczej tak, że ktoś odszedł z jakiegoś stanowiska a zastąpił go ktoś nowy. Taka rotacja. Aktualna załoga to po prostu najnowszy skład. Kiedyś tym kapitanem, nawigatorem czy innym medykiem był ktoś inny aż obecny BG go/jej nie zastąpił.



Cytat:
To z firmą ma być praktyczne dla fabuły, czy tylko taki szczegół?
- W świecie gry dość istotny szczegół bo chodzi o to kto jest Waszym pracodawcą Ale w grze i obecnej sesji to raczej kosmetyka, ot fabularny smaczek. Ale niejako nadaje klimat całemu statkowi i otoczce.


Cytat:
A z tym nickiem to ja jestem problematycznym człowiekiem, więc nie ma problemu, można mówić, jak akurat wygodniej.
- Dzięki



Cytat:
Proponowałem MG, by statek należał do rodziny kapitana

- Jednostka jest własnością korporacji a załoga jest jej pracownikami.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline