Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2020, 21:28   #43
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
O, ja mam jedno pytanie tak tylko. Co jest powszechnie uznawane za legalne, a co nie w tym świecie?
Z postępem techniki moralność się jakoś bardzo zmieniła czy niezbyt?
- Dla mnie ta Federacja to taki kosmiczny odpowiednik UE. Więc jak jakiś świat chce dołączyć do Federacji to musi spełniać jakieś kryteria min. prawne i legalności. Ale wewnętrznie światy mają też sporą dozę autonomii o ile te generalne zasady są przestrzegane. Więc narkotyki, niewolnictwo, broń, nielegalne oprogramowanie itd. są zabronione i nielegalne tak samo jak u nas w cywilizowanym świecie. I tak samo jak u nas zawsze się znajdzie ktoś kto mimo wszystko się tym interesuje. Do tego szeroko pojęte szpiegostwo przemysłowe, kradzież technologii i takie tam klimaty. No i jest jeszcze szara strefa i światy pogranicza gdzie jest odpowiednik Dzikiego Zachodu. A detalicznie to MG może sobie dany świat, statek czy scenę wymyślić pod własne potrzeby sesji.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline