Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2020, 23:42   #44
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Głosuje na Aurora. Skloniłbym się ku Wędrowcowi, ale mam problem z tym że jest polskojęzyczny. Biorąc pod uwagę konstrukcję świata to Polska tam już raczej dawno uległa autodestrukcji albo funkcjonuje jako jakiś parias po za Federacja gdzie panują naziści, więc... używanie polskojęzycznej nazwy jakoś mi się tu gryzie

Cytat:
Napisał BG Zobacz post
Seth-oboje w jakimś stopniu mają kontakt z roślinami, biologią, więc mogą mieć jakąś współpracę w badaniach czy coś?
Agree. Seth większość czasu siedzi w laboratorium, a skoro Twoja postać "bawi się w biologię" to napewno się tam nie raz spotkali. Możemy dogadać coś więcej na priv.

Cytat:
Napisał Azrael1022
Seth - znają się z siłowni. Może kiedyś leczył jakieś dolegliwości Ryana.
Nope. Nie ma szans żeby stopa Seth kiedykolwiek stanęła w siłowni. Ogólnie to on gardzi wysiłkiem fizycznym i skupia się na "mocy umysłu", natomiast owszem, mógł leczyć jakąś kontuzję, ale raczej niechętnie i z niewybrednymi komentarzami na ten temat w trakcie (typu "masz co chciałeś", "czy warto byyyłooo szaleeć tak?" Itp itd)

Mam już obgadaną relację z Driadą oczywiście i z Seachmallem jak coś.
 
__________________
"No matter gay, straight, or bi', lesbian, transgender life
I'm on the right track, baby, I was born to SURVIVE
No matter black, white or beige, chola, or Orient' made
I'm on the right track, baby, I was born to be BRAVE"
Corpse jest offline