Wątek: WFRP - wariacje
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2020, 10:24   #8
BigPoppa
 
BigPoppa's Avatar
 
Reputacja: 1 BigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputację
To zaufaj mi, ten człowiek ma ego wielkości Drogi Mlecznej. Nie odmawiam mu wiedzy w temacie, czyli broni palnej - tutaj jest ekspertem, ale jednocześnie jest tak zaślepiony swoim "dzieckiem" czyli MSBS Grot, że nie przyjmuje jakiejkolwiek krytyki i jego charakter ujawnia się przy dyskusji.
Wystarczy powiedzieć, że on lepiej wie jak mnie szkolono, jakie rozkazy dostałem od przełożonych propos eksploatacji Grota, a ja byłem ślepy i nie widziałem tego, co teraz masowo wychodzi z relacji innych żołnierzy.


I widziałem śmieszniejszą wariacje WH - ktoś przerobił Stary Świat na wzór realiów Drugiej Wojny Światowej. Tak, opowieść była o dzielnej załodze czołgu Armii Imperialnej, która walczyła z komunistycznym Kislevem.
 
__________________
Ayo, 'sup mah man?
BigPoppa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem