Wątek: DEA - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2020, 00:35   #57
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 22

- Oki to dałeś swój post to ja też :> Termin powiedzmy do cz. 07.02. Czyli cały tydzień na zmajstrowanie posta :> Chyba, że dasz wcześniej no to może mnie też uda się dać wcześniej :> Mnie w najbliższym tygodniu lub kolejnym szykuje się powrót do roboty to nie wiem jeszcze czy/jak się to odbije na moim forumowaniu to tak tylko uprzedzam na wszelki wypadek



Stan BG:

- Edward Hoover: 10/10; s.zdrowy;



- Oki no to tak...

- Minęło ok 1,5 doby. Czyli większość czwartku i piątku. Pogoda się uspokoiła chociaż z piątkowego wieczoru zaczęła się ulewa.

- Grinberg i Maxwell bez oporów zgodzili się na spotkanie w pt w południe. Ale przyjechali z adwokatem. Byli przesłuchiwani oddzielnie no ale każdemu z nich towarzyszył adwokat.

- Co do zeznań no to obaj potwierdzili mniej więcej to samo. Czyli, że wypadła im ta zamiana biletów z głowy i nie sądzili, że to może być istotne. No ale na żaden statuś świadka koronnego ani czegoś takiego nie uważają za stosowne tak samo jak taka propozycja. A swoją drogą to z tym świadkiem koronnym to jednak "trochę" grubsza sprawa niż jakiś standardowy nakaz prokuratora.

- Knotz też zgodził się na spotkanie. Obejrzał te filmiki co Ed przywiózł o monterach i obaj sobie niezobowiązująco podywagowali. To co na razie powiedział Ed i Henry to takie tam luźne wyrażanie prywatnych opinii.



---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak coś niejasne no to pytaj śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline