Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2020, 02:06   #46
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 01 - Dzień 5 10:00

- No to zaczynamy Tura tak na rozgrzewkę powiedzmy do cz. 07.02. I zobaczymy jak to nam pójdzie Czyli jest jakiś tydzień na zmajstrowanie posta. Ja od siebie dodam tyle, że w ciągu tej lub następnej tury wracam do roboty to może się to odbić na mojej bytności na forum. Uprzedzam na wszelki wypadek


Stan zdrowia:

Tony 12/12
Vicente 12/12
Zeeva 12/12
Seth 10/10
Jericho 10/10
Alice 10/10
Agnes 10/10
Ryan 12/12



- Uproszczona chronologia zdarzeń:

Dzień 1 00:00 Koniec blackout, jednostka jest na obrzeżach systemu Antares.

Dzień 1 04:00 Jednostka zaczyna proces hamowania.

Dzień 1 08:00 Komputer zaczyna proces wybudzania załogi.

Dzień 1 10:00 budzi się Chris.

Dzień 4 08:00 wybudza się cała załoga, silne nudności, bóle głowy, 24 h out itd.

Dzień 5 10:00 T 1, mesa, wspólny pierwszy posiłek po wybudzeniu.

Dzień 8 12:00 T ?, ocp wejścia na orbitę Antares 9 i “Archimedesa”.



---



- Tu daje link do wspólnego doc jakby ktoś miał ochotę podocować. Wybierzcie sobie kolory. https://docs.google.com/document/d/1...wqpR6z-yg/edit


- Co do pierwszej doby w systemie Antares to właściwie każdy przeszedł ją podobnie. Czyli zawroty głowy, nudności, senność, kłopoty z widzeniem, koncentracją motoryką i inne takie atrakcje sprawiające, że cała doba jest właściwie wyłączona z życiorysu.

- Kolejny poranek odpowiednie prochy i stymulany no i czas pozwalają już względnie normalnie funkcjonować. Gdyby ktoś nie brał tych specyfików wówczas z takimi objawami będzie się borykał aż stopniowo powinny ustąpić same w ciągu następnych 1-3 dni. Do tego czasu taki ktoś byłby raczej wyłączony z wszelkich aktywności podobnie jak podczas poprzedniej doby.

- Ogólnie każdy z załogi zdaje sobie sprawę, że statek kompletnie nie jest tam gdzie powinien. I jest dużo dalej niż powinien być jakikolwiek statek.

- Indywidualnie co kto się dowiedział ze względu na swoją specjalizację i fuchę to jest w obecnym poście. Zostawiam każdemu z Was co z tym zrobi.



@Seachmal

- Awka wrzuć w panel


@Osóbka

- Coś jakiś dziwny znaczek widzę zamiast awka, nie wiem dlaczego.



- Oki to w sprawie głosowania na nazwy statku:


1 GreK: Ostry Cień Mgły.
2 Corpse: Tanatos
3 Kerm: Wędrowiec > 1 (GreK); 2 (Osóbka)
4 Az: Nighthawk
5 Driada: Izefet
6 Seachmall: Sunbeam
7 Buka: Aurora > 1 (Az); 2 (Corpse)
8 Buka: Matador
9 Buka: Horyzont > 1 (Kerm)


Głosowali:

GreK > Wędrowiec
Kerm > Horyzont
Osóbka > Wędrowiec
Az > Aurora
Corpse > Aurora

Zostali:

Driada, Seachmall, Buka


---


- A póki co na razie tyle z mojej strony. Jak coś nie jest jasne to pytajcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline