Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2020, 06:29   #210
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
- A ja proponuję poświęcić nawet ze trzy, skoro smok jest w środku. Pojutrze spadnie deszcz, będzie można podejść bliżej niż zwykle i nikt nas nie usłyszy ani nie zwęszy. A dalej mam wrażenie że taki smok to nie przelewki druid odpowiedział, smętnie zaglądając pod krzaczek. W miesiącu Lamashan coraz mniej można było liczyć na jagody, a to oznaczało że polowanie będzie z dnia na dzień coraz ważniejsze. Tyle że dym z ogniska mógł ich zdradzić, więc to też nie było dobre rozwiązanie.

- Jak będziesz chciała się zakradać, to ten strumyk który płynie z wieży będzie trochę tłumił twoje kroki - podzielił się obserwacją. Sam myślał już nad tym czy nie jest w stanie poprosić strumyka żeby nieco mu opowiedział o wnętrzu wieży, ale uznał że jest jednak zbyt odległy od mądrej rzeki. - Ale to może razem i jutro?

- Ja dziś postaram się zajrzeć do fortu z powietrza, choć jeżeli w środku jest smok to każde zwierzę w pobliżu będzie podejrzane - szczęśliwie, druidzi dysponowali więcej niż tylko jedną sztuczką - Lawina poszuka śladów Kłów po okolicy, a Leszy rozpyta drzewa dookoła co mogą nam powiedzieć o zwyczajach i Kłów, i smoka

- Herge, co ty będziesz robił? Rozmawialiśmy kiedyś o przekonaniu jakiegoś bitnego niedźwiedzia do wzięcia ataku na fort, ale będę potrzebował do tego pomocy żeby nie urwał mi głowy za ten pomysł

- Jace, żebyś ty mógł posłuchać myśli hobgoblinów to musimy złapać jakiś patrol, prawda? Nie ma żadnego sposobu żeby zrobić to z dalsza? - upewnił się, czekając to też powiedzą inni o swoich planach.
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline