Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2020, 05:05   #531
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 60 - 2519.VIII.23; popołudnie

- Oki, doki, to mój post jest :> Jeśli chodzi o termin to skoro urlopowy czas to chyba lepiej byście obaj byli zdolni do pisania. Dlatego zrobimy dłuższy termin. Do cz. 07.09. Czyli tydzień urlopu i standardowy tydzień na zmajstrowanie posta. Co do mnie ja z kolei w tej turze pewnie wrócę do roboty. Więc nie wiem jeszcze czy to się odbije na moim forumowaniu ale na wszelki wypadek o tym uprzedzam.


Stan Zdrowia:


Karl 14/14; s.zdrowy (0); (65 PD);
Tladin 15/15; s.zdrowyi (0); (355 PD);

---



BN:

Dieter 12/12; zdrowy (0)
Manfred 12/12; zdrowy (0)
Stephan Glaser 12/12; zdrowy (0)
Ragnis 16/16; zdrowy (0)
woźnica Adolphus 12/12; zdrowy
kuc 1 15/15; zdrowy (0)
kuc Karla 15/15; zdrowy
kuc Gladina 15/15; zdrowy


---



Co do zasobów to na tą chwilę wygląda to tak:

- Karl 95 pkt
- Tladin 15 pkt


- Pasza: 32 porcji (VIII.32 -12 p)


PD



- Tladin 10 PD za planowanie i docowanie.

- Tladin 10 PD za scenkę Stephana.

- Karl 10 PD za planowanie i docowanie.



Omówienie




Skład radosnej kompanii:

Karl 14/14 ŻYW; OP 8+; SZY 4 (8/12 m); zmęczenie 0 nic
Tladin 15/15 ŻYW; OP 3+; SZY 2 (4/6 m); zmęczenie 0 nic
Dieter 12/12 ŻYW; OP 8+; SZY 3 (6/9 m); zmęczenie 0 nic
Manfred 12/12 ŻYW; OP 8+; SZY 3 (6/9 m); zmęczenie 0 nic; strach
Igor 12/12 ŻYW; OP 6+; SZY 3 (6/9 m); zmęczenie 0 nic
Krzywy 14/14; OP 9+; SZY 3 (6/9 m); zmęczenie 0 nic
Martin 14/14; OP 7+; SZY 3 (6/9 m); zmęczenie 0 nic; strach
Karin 14/14; OP 7+; SZY 3 (6/9 m); zmęczenie -10 małe



- Oki, więc w poście minął pacierz czy dwa na te narady i marsz po śladach. Zasadniczo pod względem pory doby różnicy nie ma co do poprzedniej tury. Dalej jest wilgotno i mgliście. Ot okazało się, że minotaur ma miejscówkę w jakichś starych, porśniętych lasem ruinach.

- Co do samego minotaura to stwór wzbudza Strach. Czyli poszedł test na Strach. Tladin i Karl mają Nieustraszonego więc traktuje się ich jakby zdali z automatu. Pozostali kulali na SW. Poza Manfredem i Martinem reszta zdała więc może działać swobodnie. Ci co oblali mają staty dzielone na pół (np. WW, US). Mogą jednak testować SW w każdej kolejnej turze jeśli w końcu zdadzą to działają normalnie.

- Minotaur jest ok 40 - 60 m od grupki Karla i Tladina. Jeśli ta odległość się nie zmieni to powinien dotrzeć do wybranego celu po ok 3-4 turach.

- Wpisałem tutaj w nawiasach SZY ile kto robi na turę/akcję. Np. 8/12 m. Czyli marszem 8 m a biegiem 12 m.

- Teren jest bogaty w różne kryjówki i zakamarki. Bo poza standardowymi drzewami i krzakami są jeszcze jakieś murki, kawałki ścian itd z tych ruin co są w okolicy. Tyle, że czemuś wielkości minotaura to aż tak nie przeszkadza jak bardziej przyziemnym istotom.

- Jeśli ktoś będzie miał pecha stać się obiektem szarży minotaura wówczas walkę zaczynają impact hity. Czyli trafienia automatyczne z samej masy i pędu. Podobnie jak w bitwie o Kalkengard było gdy uderzały rydwany i minotaury w Furie czy Gwardzistów. W tym przypadku jest to Siła 6 + Szy 5 + 1k10 - WYT. I wynik xk6. Nie chroni przed takim uderzeniem OP. Podczas walk na placu Tladina to ominęło bo minotaur wytracił impet na płocie jaki otaczał obóz taranując go. A potem już miał zbyt mało miejsca by się na nowo rozpędzić do szarży.


---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak są jakieś pytania czy coś jest niejasne no to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline