Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2020, 09:17   #40
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał archiwumX Zobacz post
Bo Pruszków to już prawie Warszawa Przynajmniej jest nią wyśmienicie skomunikowany, brakuje tylko tramwaju... chociaż za przyzwoity zamiennik można uznać WKD.
Tak właściwie miałem na myśli Warszawę pisząc o cukierni, ale nie wysłowiłem tego. W każdym razie 1 lipca o 14:00 będę w konkretnym miejscu w Warszawie, gdzie jest blok z cukiernią. Ot tak, żeby zacząć z dużą dawką realizmu. A żeby nie przerabiać waszych historii to oczywiście w grze może to być Pruszków.

A tak z ciekawostek geograficznych: WKD ma trzy przystanki w Pruszkowie: (1) osiedle domków jednorodzinnych, (2) szpital psychiatryczny plus osiedle oraz (3) granica osiedla i "centrum administracyjnego". WKD to raczej dodatkowa linia kolejowa. Tramwaje to dla mnie bardziej jak autobusy tylko lepsze. Pruszków ma swoje linie autobusowe: https://www.pruszkow.pl/rozklad-jazd...-w-pruszkowie/
 
Anonim jest offline