Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2020, 13:23   #481
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Aiko wzięła głęboki wdech i wydech nosem, starając się opanować. Nie wierzyła, że coś złego się wydarzyło w związku ze znajomym pani, która ich wezwała, ale teraz zaczynała mieć ku temu podejrzenia.

- Pan posłucha! - krzyknęła przez drzwi, dobijając się do nich - Moje pytanie było tylko pro forma, gdyż chciałam być miła! Możemy porozmawiać tutaj, u pana w domu, albo na komisariacie! I jeśli zamyka pan drzwi przed policjantką praktycznie bez słowa, to naprawdę stawia się pan w złej pozycji! - powiedziała, starając się nie rzucić bluzgiem.

- Na pana nieszczęście zarówno ja, jak i moja koleżanka jesteśmy sprawnymi Tkaczkami żywiołów. Liczę do pięciu i ma pan otworzyć te drzwi i pozwolić nam na czynności, albo inaczej je rozwalamy i pana wieziemy na komisariat w kajdankach jako podejrzanego. Wybór należy do pana. Jeden... - nie zamierzała się z nim bawić w jego gierki.
 
Kaworu jest offline