Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2020, 17:47   #441
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Andrew "Andy" Morrison - pogodny szturmowiec


- Dzięki szefie. - szturman chętnie sięgnął po zaproponowaną herbatę. Przyjemnie było zwilżyć gardło. A w smaku ta herbata okazała się całkiem niczego sobie.

Zastanawiał się chwilę nad tymi wszystkimi opcjami i możliwościami o jakich wspomniał szef. Trochę jakby byli na rozdrożu. Za dużo sroczek do chwytania albo rąk za mało.

- Można by poprosić kogoś z miejscowych by poświęcił dzień czy dwa na obserwację tego pensjonatu. No tylko nawet jak się zgodzą to będziemy zdani na ich relacje. A jak się dadzą złapać czy wypatrzyć to może zaalarmować tych wewnątrz. -
rzucił luźnym pomysłem jaki pierwszy mu przyszedł do głowy. Był taki sobie. Plusem było to, że nie używali nikogo ze swoich szeregów. Minusem to, że miał ograniczone zaufanie do chęci i możliwości tubylców.

- Można też postawić na szybką konfrontację. Po prostu pójść tam i zrobić z nimi porządek od ręki. To nam oczyści zaplecze. Skoro to raczej nikt z tubylców. Potem będzie można przerzucić naszych do innych zadań. No oczywiście skoro mowa o konfrontacji trzeba się liczyć z jakimiś możliwymi stratami po naszej stronie. Ale mimo wszystko jak byśmy mieli robić tą akcję to ja bym chciał zrobić chociaż 24 h obserwację by nie iść na pałę. - szturman przedstawił alternatywę. Tamci na jakiś uberkomandosów mu nie wyglądali. Chociaż na takich co pierwszy raz trzymają broń w reku też nie. Gdyby dołożyć efekt zaskoczenia i uderzyć całymi siłami obu pociągów chyba byłaby szansa osiągnąć przewagę. No ale by zaplanować taką akcję to potrzebował więcej info niż taki wyrywkowy rzut oka jak zrobili dzisiaj z Robem.

- Proponuję wziąć ich na te 24 h na obserwację. I potem zdecydować czy ich robimy czy nie. Ta milicja to chyba nic się nie stanie jak poczekają 1 dzień co? A przejechać się na zwiad to duet czy dwa też chyba by mógł. Ale jak ja bym miał dowodzić operacją zgarnięcia tych z pensjonatu to wolałbym mieć na oku ten pensjonat. I chociaż jednego dobrego zwiadocę na zmianę. Pewnie dwie czy trzy, cztery zmiany by na te 24 h były, moglibyśmy się zmieniać ale chociaż jedne zwiadmen na oku to minimum. - rzucił swoją propozycję i teraz czekał jak zareaguje szef i reszta. A póki co upił swoją porcję herbaty z kubka.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline