Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2020, 19:02   #2
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja myślę że pobawię się z tymi meblami z pufy można można odkręcić kółka i ze stołu czy taboretu zrobić coś w rodzaju deski na kółkach która byłaby bardziej akceptowalną socjalnie formą wózka w tym settingu :P

Można by było też użyć tapicerki i pakuły / waty która wypycha meble do opatrunku głowy a jakby jeszcze było w okolicy pół litra albo whiskey które może wystawił dla dresów i laweciarza to ogólnie moglibyśmy mu łeb odkazić ale to chyba za daleko.

Co do ekwipunku myślałem o tym śrubokręcie i może gitarze akustycznej ? Choć nie wiem czy gitara to nie za mocny pomysł ale tutaj byłby raczej drogie a tak to postać miałaby narzędzia żeby zarabiać na przeżycie

To takie pierwsze pomysły ogólne post dam jakoś w przeciągu paru dni.

Do Siano będzie pytanie na pewno na ile się jego narządy wewnętrzne różnią od ludzkich bo to kluczowe żeby mu pomóc Adam na pewno spróbuje tej pomocy udzielić choćby rozbebeszając w/w pufę śrubokrętem i na udzielaniu pomocy sąsiadowi się skupi olewając dzieciaka i trupy.
 
Brilchan jest offline