Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2020, 19:03   #11
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Aleksander, tak?
Tak pomyliły mi się imiona. :P

Cytat:
Wózek dodatkowo doprowadził do przewrócenia się Karoliny na lodzie. Nie możemy go już wyeliminować. Poszedł na dno. A to coś nie tak?
A oki nie zauważyłem w opisie że to przez wózek wiem że to fikcja ale po prostu szkoda sprzętu który potrafi kosztować do 10 tysięcy PLN na dnie jeziora myślałem że jakby został to mógłby się przydać komuś innemu albo by został i byłby podejrzenia o zaginięcie.

Jakby nie wiedział że wózek jest na dnie rzeki to by szybciej się wziął za robienie sobie deski do jedzenia a tak to będzie przekonany że są w Polsce i będzie próbował wydostać :P ułatwiłoby to odgrywanie ale nie będę utrudniał niech będzie że poszedł na dno.

Po prostu chciałem sobie ułatwić odgrywanie bo teraz się skupia na tym żeby pomóc ratować Siano ale potem będzie chciał odzyskiwać wózek bo jest przekonany że są w Polsce. Nie jest to jednak super ważne

Co do czucia w nogach myślałem że by poczuł jakby dopadł do kanapy i zaczął ją rozrywać śrubokrętem ale skoro Wojciech ma opatrunki to nie ma co trzeba było wcześniej pisać.

Zapomniałem że dzisiaj mam sesje przez discorda pewnie po niej zupełnie wypruty jutro wrzucę odpowiedź na przyszłość postaram się szybciej dawać
 
Brilchan jest offline