Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2020, 02:17   #61
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
John był oburzony że ta głupia tłuszcza nie doceniła jego wspaniałomyślnej rady a smoczy pomiot podpuścił go dla jakiegoś chorego upokarzającego dowcipu!
- A róbcie, co chcecie przypomnicie sobie moje słowa, kiedy obudźcie się bez oszczędności i skrzywdzeni, ale nie mój problem! Swój obowiązek spełniłem sumienie mam czyste skoro wzgardzacie moją dobrą wolą wasza strata! - Krzyknął w złości na ciemny lud i wraz ze swoją urażoną dumą zabrał się stamtąd.

Gdy dogonił Lavene powiedział - Może i mamy odmienne opinie w niektórych kwestiach towarzyskich czy przewodnictwa, ale przynajmniej mogłem liczyć na wasze wsparcie, kiedy było potrzebne, za co dziękuje. Miło jest czasem dla rozrywki umysłowej poćwiczyć retorykę z kimś na bliskim poziomie dobrze wiedzieć jednak, że w przeciwieństwie do niektórych potrafcie pomóc w potrzebie - Powiedział.

Nie podobało mu się to ledwo ruszyli a już tworzył się podziały w grupie na starych i nowych. Nie było, co się zrażać w końcu dopiero się dogryzali, ale nie mógł też za bardzo pozwalać elfce wleźć sobie na głowę czy za mocno lizać łuskowatemu jaszczurowi tyłek, bo jeszcze sobie język pokaleczy a jego język był wyjątkowo cenny!

- Panie Draugdin myślałem, że waść jesteście jakiś honorowy paladyn czy inny rycerz, co chcecie bronić prawa i niewinnych a wy zamiast tego mnie podpuszczacie jak jakąś spaloną czujkę odwracającą uwagę strażników przy napadzie? Nieładnie to tak robić, choć to nie była ważna sprawa, więc nie będę robił problemów, ale w poważniejszych sytuacjach mam nadzieje, że wesprzecie mnie, gdy będę realizować wasze pomysły. No, nieważne stawiam grubą kreskę- Dla podkreślenia swych słów zrobił końcówką kostura linie w ziemi którą przekroczył aby spojrzeć się na mapę.

Wiedział, że Smokowiec z tą drugą pewnie dojdą do wniosku, że jest denerwujący, ale nie mógł sobie pozwolić na upokorzenia bez zysku!

Teraz potrzebował wykazać swą przydatność - Lavena ma racje szybciej Możemy wiosłować na zmianę Draugdinie. Nie wiem czy Panie też będą chciały złapać kolejkę przy wiosłach, ale dotarlibyśmy tam szybciej - Zaproponował pokazując tym samym jak wygląda dobry plan wart realizacji.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 05-07-2020 o 10:44. Powód: Zmiana bo tak to jest jak się po nocy czyta to się człowiekowi potem wszystko myli :P
Brilchan jest offline