Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2020, 12:02   #93
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Lightbulb

Cytat:
Napisał Reset1212 Zobacz post
Trochę chyba popłynąłem jeśli chodzi o kreacje tego świata, no ale liczę że jest ok.
Jest ok.

Mój post wisi. Pierwszy akt przygody - Hereticus - zamknięty. Postacie otrzymują następujące nagrody:

Punkty doświadczenia
- bazowe 300 dla wszystkich za pierwszy akt,
- 200 dla wszystkich za odgrywanie postaci - tutaj wszyscy się popisali i jestem z Was zadowolony,
- 100 dla wszystkich za sprawny łomot spuszczany tym wszystkim frajerom w mechanowalkach,
- 100 dla Sotanusa i 50 dla Boticelliego, Varna i Ploxa za robienie za skrybów.

Tym samym wszyscy mają teraz początek Rank 3.

Pamiętajcie, że do ukończenia Rank 1 mieliście 100 expa. Ten exp musi być wydany na Rank 1. Exp zgarnięty na Rank 2, czyli 500, musi być wydany na Rank 2 i/lub 1; Rank 3 na Rank 3, 2 i 1, itd. Wyjątkiem są tabele Characteristics Advance, tam Rank nie sprawia żadnej różnicy póki jest exp.

Piniondze
- Po jednej pensji z Rank 1, 2 i 3,
- 50 TG extra (stypa inkwizytorska).

* czyli, jeśli dobrze policzyłem, to łącznie z tym co zostało z początku przygody macie:
+Bertan ma obecnie 190 TG,
+Carius 444 TG,
+Flavio 775 TG,
+Fabio 301 TG.

Varn jako Scum rozlicza się na innych zasadach. U Marion, Firolio i Merekkertha już spyliłem gelt.

Sprzęty do przebrania i spylenia
<tu była lista>

EDIT: Nikt nic nie brał, więc po utargowaniu lepszej ceny (Marchand 25/35 Barter, Standard Success) udało się te towary sprzedać za więcej niż 50% wartości rynkowej i zaokrąglić sumę, czyli 6 000 Throne Gelts. Z tej puli odjęte zostaje: 790 na uzupełnienia niezbędników u BG, 800 na Void Suit dla każdego (na misję na Tsade I) oraz 2 280 na sprzęt drużynowy (dla uproszczenia wrzucony do KP Marion). Zostało 2 130 TG na czysto do podziału, czyli w zaokrągleniu po 266 TG na głowę.

Radzę Wam ostro przemeblować ekwipunek na kartach. Co niepotrzebne to do puli loota i spylić. Tutaj natomiast macie niezbędnik, wypracowany przez lata gry w DH1ed. Niech każdy przeznaczy fundusze aby mieć jak najwięcej odhaczonych rzeczy z poniższej listy:
- Backpack,
- Chrono,
- Clip/Drop Harness,
- Regular/Street Clothes (Common Craft. Clothing),
- Filtration Plugs,
- Photo-Visors,
- Stimm + Injector,
- De-Tox + Injector,
- Ration Packs (na 3 dni),
- Auspex/Scanner (1-2 na drużynę starczy),
- Combi-tool (1 na drużynę starczy - najlepiej u Tryba),
- Data-slate,
- Glow-globe/Lamp-pack,
- Grapnel,
- Lascutter (1 na drużynę),
- Magnoculars (jw.)
- Manacles (parę sztuk max na całą ekipę),
- Micro-bead,
- Multikey (1 na drużynę),
- Pict-recorder (ditto),
- Stummers,
- Flak Cloak (3 AP all), chyba, że ktoś ma lepszy.
- Inne sprzęty drużynowe (1x Excruciator Kit, 2x Demolition Charge po 1kg, Voxcaster, Screamers)

Co do uzbrojenia: jak dla mnie 1 szt. broni białej (w tym nóż), 1 broń pistoletowa bądź mała biała, 1 broń długa. 2x Clip standardowej amunicji/energii + specjalna amunicja/baterie. Do tego jak ktoś chce to noże do rzucania i granaty/fajerbomby.

Wykonajcie także rzuty na Insanity & Corruption Points: po 1k5. Jeśli ktoś ma talent Jaded, to dostaje tylko 1 IP. CP raczej niczym nie dacie rady zbić.
Jest to wynik babrania się w heretyckim syfie i tej całej bezmyślnej rzezi na koniec.

Następuje regen spent Fate Points. Opatrunki profesjonalnego medicae jeszcze w Świątyni przywróciły rannym 4 Wounds. Reszta ran wyleczona przez czas, zgodnie z zasadami ze str. 211. Jedynie Firolio musiał trafić do lazaretu na cały miesiąc, a potem przeleżał tydzień na melinie - mimo to, wciąż ma 10/14 Wounds (wciąż status Heavily Wounded).

Zaktualizowana KP Marion już wisi na GDocu, jakby ktoś chciał za wzór. Kartami Metzenbauma i Perkele sam się zajmę, chyba, że marnotrawni synalkowie wrócą. :P

Sprawę kontynuacji sesji rozstrzygniemy po Waszych postach, zakupach i rozwoju postaci. Nie ustalam ścisłego terminu, w ten weekend będę nieosiągalny.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 09-07-2020 o 21:11.
Micas jest offline