Wątek: DEA - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2020, 19:37   #58
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 23 - 2020.03.02; pn; g 10:00

- Oki to dałeś swój post to ja też :> Termin powiedzmy do pt. 07.10. Czyli cały tydzień na zmajstrowanie posta :> Chyba, że dasz wcześniej no to może mnie też uda się dać wcześniej :> Mnie w najbliższym tygodniu lub kolejnym szykuje się powrót do roboty to nie wiem jeszcze czy/jak się to odbije na moim forumowaniu to tak tylko uprzedzam na wszelki wypadek



Stan BG:

- Edward Hoover: 10/10; s.zdrowy;



- Oki no to tak...

- Minął weekend. I zrobił się pierwszy poniedziałek nowego m-ca. Czyli mniej więcej 1-mc odkąd Ed prowadzi sprawę. Metagrowo powiedzmy, że to 1 z 3 m-cy jakie ma na rozwiązanie tej sprawy. Jak rozwiąże sprawę no to git jak nie no to nie. Sesja zakończy się tak czy siak. A fabularnie to po prostu Ed dostanie nową sprawę a sprawa śmierci Alyssy Salvado zostanie rozwiązana lub nie

- Co do szefa to zgodził się przydzielić księgowego. No i to jest Rob Dobson. Fabularnie może on sprawdzić przepływ gotówki u danej osoby. No ale jak na komisariacie 14 pracuje ze 20-50 osób to sprawdzenie wszystkich może mu zając i z miesiąc. Dlatego łatwiej wziąć na tapetę konkretne osoby. Z mechy może on sprawdzić ok 10 osób na 1 tydzień pracy.

- Co do wykrywacza kłamst to jak w poście. Czyli można kogoś poprosić by zgodził się na takie badania ale taki ktoś ma legalne prawo odmówić zgody na takie badania. Podobnie jak odmówić zeznań czy dmuchania w alkomat.

- Ze spraw co w drugiej połowie stycznia prowadził 14-ty posterunek to były 3 nieco barwniejsze jak na policyjną rutynę:


Crabtree “Crab”, Jonathan - dealer zatrzymany przez funkcjonariuszy 14-go posterunku w drugiej połowie stycznia.

Hamby, Sonia - prostytutka znaleziona martwa w połowie stycznia. Stwierdzono przedawkowanie narkotyków i ślady pobicia. Sprawę prowadzili detektywi z 14-go komisariatu.

sklep “211” - napad rabunkowy z bronią na ten sklep przeprowadzony przez nieznanych sprawców w drugiej połowie stycznia. Sprawa była prowadzona przez 14-ty komisariat.


- Masz to wpisane w docowe dialogi na samym dole w ściądze jbc. Te sprawy prowadzili inni detektywi niż Duffy i MacNamara bo ci mniej więcej w tym czasie prowadzili sprawę Salvado. Możesz poświatotworzyć z tymi detektywami jeśli chcesz. Były też inne sprawy ale raczej drobnica jakie załatwia się rutynowo.


---


- No i chyba tyle z mojej strony na tą turę Jeśli coś nie jest jasne no to pytaj śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline