Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2020, 21:47   #748
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 44 - Szemranie i szperanie

- Oki, no to udało mi się wreszcie walnąć post :> Przepraszam za obsówę, nie wyrobiłem się w zeszły weekend a w tym tygodniu lap mi się posypał i dopiero wczoraj go odzyskałem. A co do terminu to powiedzmy do cz 07.16. Czyli ok 1,5 tyg na napisanie posta.


Stan Zdrowia:

Mervin M. Wilgraines - 11/10; zdrowy;
David Greer - 13/12; zdrowy;
Sigrun Krieghafen - 10/10; zdrowa;
Koichi Takesumi - 11/12; draśnięty;
Marian Zapała - 5/10; poważny (-1); marker; (1 autosukces)
Joe Xero - 8/12; ranny;
Leila Birar - MIA
Keira von Noslitz - KIA (Tura 10)
Michael Craven - KIA (Tura 16)



@Instytut



@Sig

- Właściwie to towarzyska rozmow z Cleo trwa nadal. Co do wyświetlanego przez nią schematu gdzie jest zaznaczone wejście do bunkra to droga wygląda dość prosto. Czyli trzeba zleźć schodami z parteru do piwnicy na dół a potem jeszcze raz na dół do tego zaznaczonego schronu.

- A poza tym coś nie chce dać się przekonać, że Franca to fajna ksywa

- Na sam koniec w oknie pojawia się jakiś szczurowaty stworek podobny wielkością, kształtem i zachowaniem do szczura. Ino skrzyżowanego z jakimś insektem. Chyba węszy czy się rozgląda.


@David i Koichi

- Panowie przeszukali pomieszczenie dyrektora. Co do klucza do sejfu czy kodu do niego to jakoś nic nie wpadło w oko ani ręce.

- Znaleźli trochę papierów, dyplomów i bibelotów jakich można się spodziewać po biurze czy gabinecie dyrektora. Tutaj możecie poświatotworzyć jeśli macie ochotę.

- Z ciekawszych rzeczy trafił się plan który wygląda jak szkic uniwerku wydrukowany na papierze. Niestety z połowa, prawa połowa jest zbyt zniszczona by była czytelna. Czyli ta część gdzie obecnie jesteście. W piwnicach lewego skrzydła są jednak "ciekawe" skróty i oznaczenia z biologicznymi i chemicznymi "wiatraczkami" w roli głównej.



Strefa




@Mervin i Marian



- Co do znalezisk we wrakach no to podobnie jak ostatnio czyli kwestia farta i kostek. Wyszło na to, że panowie znaleźli coś przydatnego. Możecie poświatotworzyć co to jest. 1 slot jedzenia. Najlepiej jakieś długoterminowe co może znieść długi okres przechowywania bez większego uszczerbku. Drugi przedmiot to coś użytkowego. Jakieś narzędzie czy coś podobnego. Najlepiej niezbyt duże coś na 1 slot no ale nie będę się tutaj upierał w końcu nie ja będę to dźwigał w slotach ekwipunku

- Co do cysterny to takie coś na 20 - 30 000 litrów. Z czego 2 z 3 zbiorników są puste. Ale ostatni jest pełny sądząc po zamkniętym włazie i odgłosie jak się postuka. Kwestia jak/czy się do tego zabierzecie. W teorii powinno się dać otworzyć właz. Tylko przy obecnym przechyleniu cysterny większość paliwa by po prostu lunęła na zewnątrz.

- No i to paliwo czyli coś bardzo łatwopalnego. Więc nawet przypadkowa iskra no iii...



---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak coś nie jest za bardzo jasne no to dajcie znać to zobaczymy co da się zrobić
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline