Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2020, 14:42   #126
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Mam jedno pytanie czy też chciałbym poruszyć pewien temat. Tylko proszę mnie nie zrozumieć źle.
Gra się bardzo dobrze i klimatycznie tym bardziej, że to już nasza druga wspólna przygoda, a i następne były w planach.
Chciałbym tylko zapytać na czym stoimy. To znaczy gramy dalej czy zawieszamy sesję na wakacje czy co. Rozumiem, że jest lato, wakacje i skończyły się utrudnienia w związku z koronawirusem dlatego też zawieszenie sesji byłoby by sensownym rozwiązaniem i stąd też to pytanie.
Natomiast jeżeli gramy dalej to byłbym jednak za opcja wprowadzenia jakiś ram czasowych typu chociażby standardowe 5 dni dla graczy i 2 dni dla MG na odpis. Chodzi o to, że takie długie przestoje powodują wypadnięcie z rytmu sesji i niemalże całkowitą utratę klimatu sesji.

Nie mam nic złego na myśli. Po prostu chciałbym wiedzieć na czym stoimy i jak się nastawiać do dalszego grania.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline