Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2020, 16:12   #361
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Col Frost Zobacz post

@Lord Melkor - Marduk ma chwilę wolnego. Może poszwędać się po bazie (pamiętaj tylko, że to dopiero budowana baza), popoznawać ludzi, poszukać czegoś do picia lub nawet jedzenia. Możesz w tym względzie poświatotworzyć. Wolałbym uniknąć pisania w tym momencie z Tobą dialogu, żeby ta tura przerwy nie rozciągnęła się na kolejne tygodnie. Ale gdybyś miał jakieś pytania, chętnie odpowiem.

Pozdrawiam wszystkich
Dzięki, Marduk pewnie się będzie chciał integrować z innymi Saiyanami i chciał ich poznać bliżej. Czy ta grupa z którą patrolował jest do niego na stale przydzielona? Mogę trochę im backstory powymyślać np. gdzie byli zanim dołączyli do Vegety, bo rozumiem że on w większości zebrał rozbitków z różnych zakątków, wysyłanych na podbój planet? Też pytanie czy Xela będzie chciała z nim flirtować

E - czyli jak nie chcesz odgrywać na docu ze mną rozmów przy piwie z innymi Saiyanami to może możesz mi jakieś informacje przekazać o nich to podsumuje w odpisie albo daj znać w jakim zakresie mogę sam wymyślać.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 08-07-2020 o 16:22.
Lord Melkor jest offline