Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2020, 18:11   #82
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
- Toś mnie nastraszyła! - Powiedział przyciszonym głosem zdziwiony Daniel kiedy tylko dotarło do niego kto go podszedł, jednocześnie zupełnie zapominając o jakichkolwiek formach grzecznościowych. - Całkiem dobre przebranie, doceniam ciemny granat. - Pochwalił strój Jane, ale szybko wrócił do tematu.

- Dobra, podrzuciłem butelke, cieć zniknął z nią za drzwiami chyba zanim zdążyłem odejść na większą odległość. Teraz wystarczy poczekać godzinkę albo dwie aż stary, sprawdzony Jack zacznie działać. Potem okno. - Kontynuował zerkając dyskretnie za siebie i przeczesał ręką już nieco przydługą brodę.

- Hmm... chyba ogole się po tym wszystkim. Jakby co, to trudniej będzie mnie poznać. - Powiedział to jakby mimochodem, jednak szybko potrząsnął głową, ponownie skupiając się na zadaniu.

- Więc może... jakaś kawiarnia niedaleko, skoro i tak musimy poczekać? - Zapytał i niemal natychmiast doprecyzował. - Oczywiście z widokiem na muzeum jak coś znajdziemy. Jakby ktoś miał się tam zacząć wcześniej kręcić czy coś. - Zdjął nieco przyciepłą na obecną pogodę marynarkę i ponownie, tym razem już nie tak skrycie, rozejrzał się za odpowiednim miejscem.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline