Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2020, 22:59   #1244
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja głosuje za tym, żeby iść dalej, nie metagrajmy nie wiemy, że Mamma to Mamma Mia kill la kill the policja zresztą nawet metagrając Mamuśka i tak będzie po naszej stronie.

niech będzie że Dunc tak im truł całą drogę że się wyłączyli i zapomnieli zdjąć masek

Pytanie, czy Mamma rozpozna olbrzyma ? Bo Frank chyba był jednak mniejszy za życia prawda ? Sorry, że ostatnio słabo u mnie z odpisywaniem, ale ostatnio mam mieszankę problemów ze zdrowiem oraz chwilowych komputerowych oba już raczej rozwiązane.

Zaraz spróbuje coś wrzucić. Może Duncan mógłby spróbować zagrać serenadę Mamuśce ? Wtedy mogłaby go złapać na muszkę ?

Edit Post poszedł zakładając że Duncanowi by się udały rzuty (wątpię żeby staruszka miała cierpliwość prędzej pomacha pistoletem ) to Mamma i tak ma notatki w kajecie.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 08-07-2020 o 23:30.
Brilchan jest offline