Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2020, 07:41   #24
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Osiedle Słoneczne Wzgórze; cuchnąca piwnica, Noc 25-26 czerwca 1996; po północy

- Koteria nie zrobi niczego co uchybiło by prośbie Szeryfa. Każdy kto zrobi inaczej działa wyłącznie na własną odpowiedzialność. - Głos Alicji oderwał Philipa od przyglądania się ciały. Niespiesznie przerysował kilka symboli do notesu po czym zerknął na górującą teraz nad nim Ventrue.

- Alicja tak? Zapominasz, że nie szanownego Pana Szeryfa wypełniamy tu prośby tylko księcia tej domeny. - Schował notes i wyprostował przeciągając się i dopiero spojrzał na Gangrela z przepraszającym uśmiechem. Darował sobie uwagi dotyczące ich dopiero co powołanej koterii i tego jak a ona funkcjonować. Nie było papierka nie było zasad, a on chciał przede wszystkim uratować własny martwy tyłek. - Pan wybaczy Osnowski, to nie to że chce być niegrzeczny czy coś, no ale ciało trzeba dokładnie obejrzeć. Te wzorki to kabała.. Symbole okultystyczne. Jak na razie nie widzę tu by ktoś wykonał je by zrobić jakiś sensowny rytuał, ale gwarancje będę miał jak obejrzę sobie całość.

Spokojnie obszedł ciało dookoła nim odezwał się ponownie.

- Dla mnie to wygląda jakby chłopaka ktoś zakołkował, a dopiero potem ponacinał. - Phillip rozejrzał się po pomieszczeniu, skoro jednak ciało tu przyniesiono to nie było czego badać. - Szkoda, że nie mogliśmy go obejrzeć sobie na “miejscu zbrodni” - Ostatnie dwa słowa rzucił z lekkim przekąsem. Tacy byli z nich policjanci jak z koziej rzyci trąba. - Nie wiem na ile Pan tam ze swoimi ludźmi posprzątał i czy jeszcze dałoby radę byśmy sobie to miejsce obejrzeli? Och! I mam jeszcze trudne pytanie. Czy mieliście może jakieś inne ofiary? Na ten przykład jakieś inne cztery ofiary?
 
Aiko jest offline