Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2020, 12:32   #27
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wzbudziłeś moje zainteresowanie będę cierpliwie czekać

Co do 3 przedmiotów bo jakoś nie było gdzie tego wcisnąć w posta:

- Ten śrubokręt i to jakiś mocniejszy zastanawiam się pomiędzy takim przedwojennym z rączką drewnianą, który sam ze sobą woziłem, żeby właśnie podważać klapy podjazdów w autobusach a takim z plastikową rączką i potencjał jaki mógłby być ze stopienia takiego plastiku...

- Drugie to byłaby gitara która pewnie wisi gdzieś na gałęzi drzewa albo leży obok.

- Nie mam pomysłu na trzeci przedmiot więc pomyślałem że zamiast kombinować na siłe i skoro ustaliliśmy że wózek zostaje w jeziorze bo byłby zbt ciężki do wyjaśnienia w świecie fantasy ludności to może mógłby z resztek stołu, pluszu z kanapy, kółek puffy, sprężyn, oraz kawałków drewna z mebli sklecić sobie pudło na kółkach w którym mógłby odpychać się rękami dopóki nie zbiorę PDXów na to żeby chodził o kosturze ?

Takie pudło byłoby o wiele łatwiejsze do wyjaśniania niż aktywny wózek który w dalekiej przyszłości jeżeli postaci uda się coś osiągnąć w świecie można by wyciągnąć z dna. Większość części składowych jest z aluminium więc nie zardzewieje

Tymczasem takie pudło na kółkach byłoby dobrym tymczasowym rozwiązaniem które nie zaniepokoi lokalsów.
 
Brilchan jest offline