Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2007, 21:00   #14
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Te placki coś mi źle na fałdy mózgowe zadziałały bo mało zorientowałam się, co masz teraz na myśli, ale wytłumaczę to tak jak to pojęłam XD

Cytat:
Co jeśli wszyscy uczestnicy sesji bardzo będą chcieli odegrać oryginalną Sailorkę i ugadają się co do postaci, żeby się nie dublowały?
A niech próbują, co im będę bronić
Jednak to nie może być do końca udane, gdyż jak już pisałam raczej każda zaczyna od szkoły, a w serii anime te co wymieniłaś były dorosłe XD
No a chibi żadnych nie będzie, szczególnie tej małej różowej XD
Granie Usagi też się nie sprawdzi, bo to główna bohaterka, więc jest ona w centrum
Ja Milly preferuje sailorki otóż takie (chodzi o jakieś tam wzorowanie się, ale licze na kreatywność i WŁASNE pomysły :P ) :

- Merkury
- Mars
- Jowisz
- Wenus
- Neptun
- Uran
- Saturn
- Pluton

Oraz facetów XD (no co? Może panowie też się skuszą na seksowne sailorki podczas przemian w szczególności XD)

- Mamoru
- Seiya
- Taiki
- Yaten Kou

EDIT

Bortasz! <hug> Jestem szczęśliwa
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline