Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2020, 20:11   #368
voyager156
 
Reputacja: 1 voyager156 jest godny podziwuvoyager156 jest godny podziwuvoyager156 jest godny podziwuvoyager156 jest godny podziwuvoyager156 jest godny podziwuvoyager156 jest godny podziwuvoyager156 jest godny podziwuvoyager156 jest godny podziwuvoyager156 jest godny podziwuvoyager156 jest godny podziwuvoyager156 jest godny podziwu
Thumbs up Szukam graczy - Lamentations of the Flame Princess

Mam 36 lat, a w RPG-i gram / prowadzę już około 20-tu.

Obecnie poszukuje 1-2 graczy do systemu OSR (Old School Renaissance) „Lamentations of the Flame Princess”. Recenzje systemu (po polsku) można przeczytać tu: https://polter.pl/dnd/Lamentations-o...rincess-c24205

Setting gry to świat bardzo przypominający XVII-wieczną Anglię - z elfami, krasnoludami i halflingami (większość z tych ras powoli wymiera). Klimat „weird”/ horror.

Gram ja, mój brat i nasz kolega + osoby które się zgłoszą. Zapraszamy ludzi zarówno obeznanych z tematem - jak i tych którzy nigdy nie grali, a chcą się nauczyć / zobaczyć jak to jest.

Wymagamy tylko ukończonych 18 lat oraz chęci do odgrywania swojej postaci. NIE wymagamy znajomości języka angielskiego.

Najbardziej pasowały by nam sesje w piątek, sobotę lub niedzielę – BĘDZIEMY GRAĆ PRZEZ INTERNET.

Jeśli jesteś zainteresowany, albo masz jakieś pytania, to pisz

PS. gramy przez stronę "Roll20", a głos idzie przez Discorda.
 
voyager156 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem