Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2020, 20:37   #205
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni gracze, szybki update sytuacyjny. Lua i Aiko pracują intensywnie na doku nad sceną spotkania Bel z Amelią (połączoną z wróżeniem kart Tarota). W planie mamy nadto wspólną scenę w sali odpraw, potencjalnie ostatnią przed odlotem Błysku na Grace.

Wstęp do odprawy już się znajduje w doku. Jak tylko będziecie mieli sposobność, możecie dołączyć do pisania.

Ja w międzyczasie przygotuję w porozumieniu z Bartem opis poczynań Nawigatora już po odprawie, mający stanowić bazę do serii rzutów definiujących czas trwania lotu oraz potencjalne atrakcje po drodze.

Co do sukcesów seneszala w temacie zbierania informacji o Grace, koniec końców doliczyłem się pięciu! Trzy za pełne dziesiątki plus jeden za udany test Inquiry z roli seneszala (podpowiedź Mi Raaza) oraz jeszcze jeden, z Inquiry +10 (przeoczyłem ten bonus w karcie Barcy). Tak więc nadworny szpieg Coraxów całkiem sporo się wywiedział!
 
Ketharian jest offline