Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2020, 23:31   #1110
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wydaje mi się, że Pipowi spodobał się nieciekawy stan naszych postaci na misji w norweskim fiordzie i postanowił szybko do niego wrócić. Ostatni raz wymądrzałem się podczas przerwy między misjami, ostatni raz
- No eejj... Gruchnęliście o ziemię z niezłą prędkością. MG nie oszczędział, po bogatości zaserwował pełnowymiarową kraksę lotniczą. Szpeszial for you! No to by trochę lypa była jakbyście wyszli nawet nie draśnięci z takiej kraksy...



Cytat:
No jasne, nie to co za liniami wroga, będąc mocno poranionymi. Kaszka z mleczkiem, bułeczka z masełkiem
- Mhm. Takie tam drobne komplikacje



Cytat:
To ja się spytam o papiery, które w poprzedniej turze były opisane jako możliwe do powtórnego przejrzenia sobie na lotnisku (opis naszych rannych co ich mieliśmy odeskortować). Optymistycznie założyłam w swoim odpisie, że dokumenty w takim razie pewnie trzyma Noemie, ale udostępniła w tej wolnej chwili, więc Birgit skorzystała, aby czytać a nie gadać. Teraz nie wiem, czy nie założyłam tak na wyrost? I kto je miał? Czy każdemu było wolno poprzeglądać? Czy teraz nam się radośnie jarają w samolocie, czy Noemie, albo ktoś na jej polecenie (lub via samowolka) ma nadal dokumenty przy sobie?

(MG kazał pytać )
- Yeap W sumie nie było to wcześniej sprecyzowane ani przeze mnie ani przez Was. Ale każda z postaci mogła zabrać te akta ze sobą na misję. Pytanie czy ktoś je wziął. Jak wziął to czy się zjarały we wraku czy ktoś je ma ze sobą.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline