Wątek: DEA - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2020, 21:13   #59
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 24 - 2020.03.03; wt; g 18:30

- Oki to dałeś swój post to ja też :> Termin powiedzmy do cz. 07.16. Czyli cały tydzień na zmajstrowanie posta :> Chyba, że dasz wcześniej no to może mnie też uda się dać wcześniej :> Mnie w najbliższym tygodniu lub kolejnym szykuje się powrót do roboty to nie wiem jeszcze czy/jak się to odbije na moim forumowaniu to tak tylko uprzedzam na wszelki wypadek



Stan BG:

- Edward Hoover: 10/10; s.zdrowy;



- Oki no to tak...

- Minęło prawie 2 dni. Czyli cały pn i większość wt.

- Przez ten czas Ed zdążył zapoznać się z aktami znalezionej prostytutki (Sonia Humby). Właściwie wygląda jak rutynowe śledztwo tego typu. Przyczyna śmierci to przedawkowanie narkotyków. Nawet nie do końca wiadomo, czy zrobiła to sama czy ktoś jej pomógł. Prawie na pewno ktoś po jej zgonie przeniósł jej ciało tam gdzie je znaleziono.

- Zaś we wt z rana odwiedził sklep "211". Rusty, właściciel lokalu okazał się skory do współpracy i bez żadnego nakazu. Pokazał styczniowe nagrania z napadu no i wygląda jak dość standardowy napad rabunkowy na sklep. Na zdjęciach Rusty nie rozpoznał żadnego ze sprawców.

- Gdzieś pod koniec roboczego dnia zadzwonił prawnik Maxwella i Grinberga. Maxwell nie zgodził się na badanie ale Grinberg się zgodził przyjechać w pt w południe. Do obecności prawnika ma pełne prawo, jak przy każdej rozmowie z przedstawicielami prawa. Obecność lekarza no już nie jest taka standardowa. No ale jak chodzi o badanie kogoś urządzeniem z elektrodami podpiętymi do ciała no to jest całkiem zrozumiała.

- No i w tej turze standard, chiałbym wiedzieć co na dniach zamierza porabiać Ed. Końcówkę wtorku i dzień następny no albo nawet do przyjazdu Grinberga w piątek. No a jak Ed się na jakiś punkt nie zgadza albo ma coś do powiedzenia prawnikowi no to spoko, daj znać co to podumam co by prawnik mógł odpowiedzieć



---



- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jeśli masz jakieś pytania czy deklarki no to pisz śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online