Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2007, 22:13   #255
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Mira, jeśli jest mowa o Wampirach w Świecie Mroku, to ja odpowiadam: nie, nie czują bólu. Druga edycja uzupełnia braki pierwszej, jest zdecydowanie jej kontynuacją i ma ściśle powiązaną historię.

Od zombie wampiry różnią się przede wszystko wolną wolą. Przeistoczenie jednak polega na tym, że człowiek umiera a jego osuszone ciało zostaje napędzone krwią Kaina. Wampir bez ręki idzie dalej podczas gdy człowiek leży na ziemi, krwawi i kona z bólu. Nie uważam by czuli się w tej sytuacji tak samo.

Nie do końca wiem tez jak odgrywać postać skoro ty mówisz coś, co jest zdecydowanie niezgodne z moją wiedzą o WoDzie.
 
Wernachien jest offline