Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2020, 12:26   #71
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
"Co za zdzierstwo " pomyślał, ale na głos dodał z rozbrajającym uśmiechem - Zaprawdę Panie jesteście rozsądnym człekiem z wrodzonymi talentami kupieckimi. Warto by było, abyście część tej wiedzy przekazali waszym współtowarzyszom rolnikom, którzy właśnie dają się oszukać gnomowi szablerzowi a mnie za ostrzeżenie, przegonili jak psa!

- Cóż, moja droga Laveno oddałem ci tu pole do popisu, ale jak widać zupełnie, nie znasz się na sztuce negocjacji. Zapewne zechcesz siedzieć i podziwiać widoki niczym szlachetna dama zapłać, więc moją dolę za tą wygodę skoro tyle wydajesz na luksusowe trunki z pewnością to nie problem czyż nie ? -Zaproponował, słysząc uwagę smokowca.
 
Brilchan jest teraz online