Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2020, 20:11   #150
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Właśnie dlatego polecam zawsze wszystkim sesje z drowami w drużynie... Rzuć tylko za Diritha, nie kuśmy drowiej klątwy... Zobaczymy jak skuteczne były te modlitwy Kiti... [ukradkiem się uśmiecha]. Kiti niech rzuca na złapanie. Ważny moment. Może się okazać że cień ucieknie i Kiti będzie się obwiniać, dalej się napromieniuje, aż postrada zmysły, straci całkiem wiarę, zabije Diritha, zostanie bounderem Timewalkera i wyjdzie za Illa. No dobra to ostatnie Może nie, ale kto wie, kto wie, rzuć, zobaczymy...
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline