Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2020, 13:33   #79
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
MG wyszedł mi ten test perswazji? Bo przyznam, że nie grałam od lat w d&d i nie znam się na cenach, dopiero teraz sobie doczytałam. I coś mi nie pasuje. Moja postać z racji wykonywanej profesji i pochodzenia z portowego miasta powinna się przynajmniej odrobinę orientować. A nic takiego nie zasygnalizowałeś.
Chodzi o to, że właśnie zauważyłam, że przewóz statkiem kosztuje 1 sztukę srebra za milę. A łódź wiosłowa sama w sobie kosztuje 50 sztuk złota. O ile kaucja jeszcze wygląda w miarę rozsądnie, to 10 sztuk złota za 2 dni popylania nędzną łódeczką wydaje się lekką przesadą. Za tę cenę można pokonać 100 mil okrętem, bez wiosłowania, w ciepłej kajucie. Co sprawia, że nie wiem, czy popełniłeś błąd przy wyliczeniu, czy dany rybak chce grubo orżnąć moją postać.
 

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 13-07-2020 o 14:54.
Alex Tyler jest offline