Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2020, 19:16   #104
Reset1212
 
Reputacja: 1 Reset1212 ma wspaniałą reputacjęReset1212 ma wspaniałą reputacjęReset1212 ma wspaniałą reputacjęReset1212 ma wspaniałą reputacjęReset1212 ma wspaniałą reputacjęReset1212 ma wspaniałą reputacjęReset1212 ma wspaniałą reputacjęReset1212 ma wspaniałą reputacjęReset1212 ma wspaniałą reputacjęReset1212 ma wspaniałą reputacjęReset1212 ma wspaniałą reputację
To ja może pean. Sesja bardzo przyjemna i dobrze wprowadzająca wszelkie mechaniki, widać doświadczenie w tej kwestii. Nadal zachwycają mnie poradniki stworzone przez Micasa do wszelakich 40-stkowych systemów. Za nie i za warsztaty należą się wielkie brawa.

Całej reszcie chciałem podziękować. Bardzo miło czytało się wasze posty i mam nadzieje że moje również nie były najgorsze.

Od razu mogę zgłosić się do grania w drugą edycje. Z racji tego że kiedyś ją prowadziłem i w najbliższym czasie za pewnie wrócę do systemu, chętnie pogram jako gracz(do mentorowania mi daleko, a świeżakiem nie będzie można mnie nazwać) także chętnie zajmę dowolne wolne miejsce.

Chętnie poznał bym tajemnice czy graliśmy w jakąś formę gotowej przygody czy to autorska twórczość? Przygarnę też link do źródła ewentualnych map których używałeś na sesji.

Jeszcze raz dzięki za miłą grę. Ponownie czas czatować na kolejne ewentualne przygody w świecie 40k.
 
Reset1212 jest offline