Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2020, 11:22   #87
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Mam tylko pytanie kto chętny do wiosłowania bo chciałbym to w poście ująć?
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Jeden nie chce płacić, a drugi wiosłować Więc mamy impas

John się wiosłowania nie boj, ale nie będzie tak, że płaci 5 sztuk złota i jeszcze musi pracować :P tutaj się pokazuje słabość tej reguły 1 posta na turę, bo nie mamy jak przedyskutować in game :P

Myślałem, czy nie zmienić zaklęć na niewidzialnego sługę, żeby mógł razem z postacią wiosłować ale okazuje się że to zaklęcie pierwszego poziomu ja byłem przekonany że cantrip :P jednak wolę sobie zostawić rozkaz i płonące dłonie bardziej przydatne.

Mam trochę wrażenie że MG chce nam tą ceną zassugerować, żeby jednak iść na piechotę :P jeżeli jest na piechotę coś potrzebnego dla fabuły to starczy napisać nagnę postać dla potrzeby rozgrywki.

Fajnie by było jakby jednak postaci mogły takie rzeczy ustalać w sesji a nie my tu w komciach bo to trochę niszczy nastrój.
 
Brilchan jest offline