Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2020, 12:40   #44
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Z Stary 30-06-2020, 13:50 Wiem widziałem wczoraj się nawet szykowałem dzisiaj postaram się dać

Wpis z Stary 04-07-2020, 00:25
Dorzuciłem na docku trochę pomysłów na epilog nie wiem jak chcesz rozłożyć to wszystko ?


Wybacz, że pod koniec sesji znów zamarłem odpisałem na docku trochę problemy zdrowotne mnie znów dręczą, ale jestem zmotywowany, żeby domknąć naszą wspaniałą sesje

Wciąż wydaje mi się, że realistyczne zakończenie gdzie Alex trafia do szpitala albo poprawczaka a + jakiś szpital, bo to mi się właśnie wydawało w Kevinie najdziwniejsze i myślałem o tej postaci jako podważenie tych najgorszych nielogiczności pierwowzoru, ale spoko rozumiem, że chcesz utrzymać radosny klimat
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-07-2020 o 16:58.
Brilchan jest offline