Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2020, 12:18   #108
BigPoppa
 
BigPoppa's Avatar
 
Reputacja: 1 BigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputację
Tak, myślę, że bardzo kompleksowo ale w bardzo przystępny sposób Micas objaśnił podstawy DH. Właściwie, to i ja się czegoś nauczyłem o mechanice, bo nie sądziłem, że jeśli ktoś chce się bawić w taki poziom taktyczny, to jest ona z deka rozbudowana.
Potencjał na potyczki grupa Akolitów w sile maksymalnie pięciu kontra równoważna im grupa przeciwników, jest ogromny. Właściwie to tak sobie wyobrażam walki Akolitów, bo na większe bitwy ta mechanika może zmęczyć jeśli używamy jej w pełni.

Podobała mi się kreacja Mechanicusa, bardzo nietypowa ale jeszcze bardziej oryginalna. O Cariusie i Varnie nie napiszę nic szczególnego poza faktem, że byli archetypami swoich profesji: cham skazaniec nieliczący się z kimkolwiek i zabójca, który wykonywał swoją profesję.
Natomiast Fabio.. miód. Już sama kreacja psykera o prawdziwego Fabia to majstersztyk, ale przełożenie tego na realia DH? Magnifico.


Bardzo dziękuje wam za grę, Micasowi za pozwolenie mi pełnienia funkcji mentora i bardzo profesjonalne prowadzenie sesji.
 
__________________
Ayo, 'sup mah man?
BigPoppa jest offline