Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2020, 14:04   #31
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Jeśli MG nie miałby nic przeciwko, to byłabym za stworzeniem dwóch oddzielnych drużyn. Jedna to wolni strzelcy, a druga to rodzinka z Alternatywy dla Ameryki. Uważam tak, ponieważ nie dość, że powtarza się jedna profesja specjalistyczna, to jeszcze Coltowie we trójkę się tak umiejętnie wyspecjalizowali, że moja postać została zdeklasowana niemal we wszystkim. Chodzi mi o to, żeby każdy spełniał jakąś rolę w drużynie i był potrzebny.
Mam pomysł jak zacząć sesję dla Caleba i Caroline oddzielnie, wykorzystując ich wątki biograficzne i zgrabnie połączyć was w drużynę, więc mam nadzieję, że wszyscy będziecie zadowoleni
 
Arthur Fleck jest offline