Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2020, 15:34   #243
Dhagar
 
Dhagar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputację
Ich, nasi, Marcus zastanawiał się czy Bruce naprawdę wrócił z posiłkami szlachcica czy też z jeszcze inną bandą postanowili zaatakować tą enklawę i niejako przy okazji uwolnić dawnych towarzyszy broni.
- Szlachcic dał się namówić na tą całą akcję? Chyba go nie doceniałem i jego podejścia do podwładnych. Znowu. A to mnie zaczyna irytować. - "Buźka" zdawał się nie ukrywać swych emocji, zwłaszcza że nie miał do tego żadnej broni pod ręką a najbliższa była za kratami. W tej chwili zatem sięgnął na biurko i starał się zagarnąć wszystko co mógł przez otwór strażnika.
- Istotnie nie ma co zwlekać za długo. - rzekł do reszty w międzyczasie. Miał zamiar obejrzeć ewentualne zdobycze już po drodze. I zawsze była szansa że natkną się na jakiegoś trupa i przy nim będą jakieś gamble. - Którędy tutaj się dostaliście? Ci tutaj z tego co wiem mają niezłą technologię, a przynajmniej tak to wyglądało.
 
__________________
"Nie pytaj, w jaki sposób możesz poświęcić życie w służbie Imperatora. Zapytaj, jak możesz poświęcić swoją śmierć."
Dhagar jest offline