Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2020, 10:56   #34
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Spróbuje coś skrobnąć ostatnio się kiepawo czuje po prostu Alex zaprowadzi dzieciaka żeby mu odkazili podrapane łapy i spróbuje go przemyć trochę z krwi w jeziorze.

Do tego będzie sobie robił ponczo z tapicerki mebli śrubokrętem bo ciuchy ma przemoczone od nurkowania.

Generalnie to Alex uwierzy Siano bo jest naćpany krwią a potem zacznie sklecać sobie tą skrzynkę na kułkach. Bardzo mi pasuje taki stan emocjonalny postaci tyle że ja się ostatnio gorzej czuje stąd te opóźnienia nawet miałem wstawiać info w podpis.

Wczoraj, 22:43 Słuchajcie, kochani nie wiem, czy dam radę czuje, się gorzej wysłałem maila do lekarki, bo od dwóch dni silnie reaguje na leki. Kontaktowałem, się z inną lekarką prosiła, żeby dać znać specjalistce.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-07-2020 o 13:58.
Brilchan jest offline