Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2020, 14:05   #56
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Dhratlach Jeśli przez symbol rozpoznawczy rozumiesz obrazek rozpoznawczy, to zgodnie z ilustracją w podręczniku logiem Alternatywy dla Ameryki jest graficznie przedstawiony akronim A.D.A (po ang. pewnie A.F.A).

Przed sesją też wypadałoby ustalić kilka kwestii organizacyjnych:
- jak będzie wyglądała kwestia rzutów/mechaniki
- czy, bądź na ile będzie używany doc, żeby nie było potem, że w trakcie gdy jedna postać zrobi dwa kroki i powie "cześć" to inne odbędą kilometrową rozmowę
- co rozumiemy dokładnie przez "18+" i jakie kwestie mogą być poruszane na sesji
- poziom trudności rozgrywki i jej śmiertelność
- wspomniane w ogłoszeniu 5:2 oznacza, że mamy 5 dni na odpis, a MG 2; a jeśli gracze odpiszą wcześniej, to wtedy zaczyna się odliczanie u MG, czy dopiero po upłynięciu tych 5 dni od jego ostatniego wpisu?
- na ile rozbudowane mogą być deklaracje/działania w jednym wpisie
itd.
Cytat:
Napisał Arthur Fleck
Ze względu na to że, nie wiem jak w przyszłości będę stał z czasem preferuję jednostrzały. Ale kampanii nie mówię nie.
No ja nie lubię inwestować czasu i emocji krótkoterminowo. Więc mam nadzieję, że spodoba nam się wspólne granie i potrwa ono dłużej niż jedna przygoda
 
Alex Tyler jest offline