Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2020, 14:40   #57
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
- Kostnica. Mogę założyć wspólne konto dla wszystkich lub rzucacie indywidualnie i wklejacie linki w sekcji komentarzy
- Nie mam nic przeciwko google doc ale nie wszyscy lubią/mają czas bo wiąże się to czasem z bardziej intensywną grą. Jeśli wszyscy wyrażą chęć możemy korzystać z GD.
- przemoc, wulgaryzmy. Cały wachlarz ekstremalnych ludzkich zachowań jakie oferuje brudny świat po apokalipście.
- Poziom śmiertelności zależy od was samych. Jak rzucicie się z gołymi pięściami na uzbrojonego po zęby marudera w pancerzu nie będę was cudownie ratował. W innych sytuacjach, gdy coś nie wyjdzie na kościach postaram się być bardziej wyrozumiały
- Jak kolejka skończy się wcześniej to i ja wrzucę szybciej odpis.
- Wedle uznania. Wszystko w sumie zależy od sceny, jej kontekstu itp., myślę że to wyjdzie w praniu.
 
Arthur Fleck jest offline