Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2020, 22:11   #357
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Do Walmartu myślę wysłać George'a i Rubena. Rozejrzeliby się. Jeśli posiadamy jakiś sprzęt pseudo-detektywistyczny, to można by coś tam przeskanować. No jak nic nie natrafią, to będzie trzeba pytać w okolicy o ten towar, czy ktoś go nie próbuje opchnąć albo o tych zamaskowanych.
- Oki, czyli we dwóch do Wallmartu na rekonesans. Ok, dzięki za deklarkę



Cytat:
Placówka to było niefortunne słowo. Bardziej chodziło mi o jakiś posterunek sił ADVENT-u. Coś na tyle małego, co można by spróbować zinfiltrować i podpiąć się do ich sieci, żeby nasłuchiwać o potencjalnych obławach.
- Mhm, czyli coś z jakimś patrolem ADVENT-u. Ok, podumam co by się mogło znaleźć
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline