Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2007, 14:16   #295
qaz
 
qaz's Avatar
 
Reputacja: 1 qaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Drix Zobacz post
Szczerze mówiąc to mam to gdzieś.
nasze komentarze, opinie czy nas? tylko jak to sie ma do kolejnego zdania?
Cytat:
Przyszedłem tu pograc w RPG poznac ciekawych ludzi. Skoro to nie ma znaczenia co tu piszecie to po co to pisać.
nie ma znaczenia, bo się wytłumaczyłeś a nasze przypuszczenia były błędne.
Cytat:
Nie strzelam focha.
to co to było?
Cytat:
Ciesze sie ze mnie juz skresliliscie
Cytat:
Stwierdzam tylko fakty, które sa takie że gdyby problem z netem się przedłuzył jeszcze pare dni to już bym nie grał.
Jeśli twe kłopoty przeciągnęłyby się, to wpierw MG kieruje postacią, gdy się nadal gracz nie pokazuje to się postać uśmierca (niemożna w nieskończoność odwlekać, wszak inni też chcą pograć).
Cytat:
Nie sązisz ze byłoby to bez sens dojsc do gry napisać posta i ja olać ?
To najwidoczniej nie znasz ludzi... są tacy ze słomianym zapałem...gettor takiego nawet zna, mistrzuje mu.

Jednak skoro grasz, wytłumaczyłeś powody swej nieaktywności to tamte sprawę uznajemy za niebyłą. Nie ma potrzeby się irytować...
ps. nie musisz odpowiadać, po prostu grajmy

Edit: mogę mieć problemy z odpisywaniem w ten weekend o czym Ra6nar już wie ( to tak gwoli ścisłości)
 
__________________
Dobry Polak , to mądry i światły człowiek , otwarty na innych ludzi i inne kultury , ale też człowiek ostrożny , człowiek czujny , mający regał książek , komputer z internetem i Ak 47 na strychu <joke>

Ostatnio edytowane przez qaz : 17-08-2007 o 14:37. Powód: możliwe problemy
qaz jest offline