Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2020, 18:00   #93
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Chciałby z góry najmocniej przeprosić jednak w świetle planów, które życie mi pozmieniało i podesłało jeszcze kilka obowiązków na głowę chciałbym zasugerować/poprosić Was gracze o możliwość ewentualnego zawieszenia naszej sesji na okres wakacji.

Niestety wygląda na to, że od tego tygodnia przebędzie mi trochę różnych obowiązków, a w sierpniu na dwa tygodnie z zagranicy przylatuje córka także nie wiem czy znajdę czas na prowadzenie sesji, a nie chciałbym tego robić z doskoku i na odwal się, bo przecież nie w tym rzecz.

Zrozumiem, jeżeli ktoś się wycofa lub zrezygnuję, jednak jeżeli zostaniecie, to myślę, że zaraz na początku września moglibyśmy ruszać ponownie.
Popieram przedmówców: takie jest życie, nie ma problemu, dobrze, że dałeś znać i chętnie wrócę kiedyś do gry.
 
Brilchan jest offline