Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2020, 18:58   #2
Rozyczka
 
Reputacja: 1 Rozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputację
Pytania i odpowiedzi:

PYTANIE: KP wysyłamy na PW?
ODPOWIEDŹ: Możecie na KP, a możecie też tutaj, jeśli czujecie się z tym komfortowo. (Jak mówiłam, wasza drużyna się zna).

PYTANIE: Jak wyglÄ…da magia i magiczne przedmioty?
ODPOWIEDŹ: Jeśli chodzi o magię, ustalimy między sobą na czym będzie ona polegać (a więc np. czy przyzywasz coś swoją magią, wspomagasz ją i tak dalej) a potem bierzesz na to umiejętność. (Np. magię wspierającą, magię żywiołów, magię natury itp.).
W czasie gry jeśli będziesz chciała rzucić jakiś czar, opiszesz mi co próbujesz zrobić a ja opiszę rezultaty po ewentualnym rzucie. Trochę jak w Fate.

PYTANIE: Czy do ekwipunku, oprócz tego co jest wyznaczone w pierwszym poście, można dopisać także łupy od kultystów i potwora? Jakie? Czy to już na sesji?
ODPOWIEDŹ: Mówiąc szczerze, nie bardzo wiem czy będą mieli przy sobie cokolwiek interesującego. Może jakieś magiczne kostury czy błyskotki, albo złoto (Które na pewno będziecie mogli wziąć).
Co do potwora, to raczej zbieranina tłuszczu i mięśni w postaci bezmyślnej bestii, więc może głowę jako trofeum sobie weźmiecie, ale nie miał przy sobie żadnych przedmiotów.
 

Ostatnio edytowane przez Rozyczka : 25-07-2020 o 12:38.
Rozyczka jest offline