Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2020, 20:33   #35
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Wybacz Koime, ale nie rozumiem... oddział Alastora nie miał bonusów za rozkaz czujności i wypatrywania zagrożenia które zakładał, a nawet wręcz przewidział? Jest zaskoczony pomimo tej deklaracji?

Morale to Ranga + Charyzma + Modyfikator... Tylko, że aktualnie mechanika nie określa znaczenia oraz formy Testu Morale i jak bazowe morale wpływa na test. Póki co to parametr bez wyjaśnienia który bierze udział w niewyjaśnionym teście...

Co do testu Łowiectwa: to z aktualną mechaniką wychodzi, że w przypadku Alastora wyszedł w kościach (4d6) wynik równy... 6 (lub 7). Słodko. Totalny pech. Niemalże krytyczny.

Ogólnie trochę boleję, bo nie było czasu dograć strategii, nic nie dowiedziałem się o barbarzyńcach, nie mam zdania na temat dowódcy poza plotkami pomimo deklaracji, nie znamy nawet taktyki którą powinniśmy obrać, nic nie wiem o ludziach z wioski, samej wiosce i tak dalej, więc nie mam co z tym zrobić... w sumie, jak dla mnie strata dużej ilości okazji do testowania mechanik i lepszego wgryzienia się w świat. Wiesz, że ja kombinujący i chciałem przeznaczyć te kilka odpisów by wejść w mechę i ją zredagować choć szczątkowo, bo teraz... no.

Właściwie, to z udoskonaleniem wojskowości to po części czekam, aż "w końcu będę miał jasno na białym pieczątkę na tak, nie, lub pracuj jeszcze nad tym" w Ekonomii i w paru innych miejscach. Blokuje mnie to zawieszenie i oczekiwanie mentalnie straszliwie.



Telegraficznie, na marginesie: mam gorszy dzień gdzieś od poniedziałku

EDIT: Który gracz pamięta na pamięć tabelkę marszu i kalkuluje w głowie takie pierdoły? Pisaj nam jak totalnym głupkom, w końcu jesteśmy graczami.
 

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 22-07-2020 o 20:38.
Dhratlach jest offline