Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2020, 20:50   #36
Koime
 
Koime's Avatar
 
Reputacja: 1 Koime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Wybacz Koime, ale nie rozumiem... oddział Alastora nie miał bonusów za rozkaz czujności i wypatrywania zagrożenia które zakładał, a nawet wręcz przewidział? Jest zaskoczony pomimo tej deklaracji?
Przyznaję, że do polowania zapomniałem dodać INT

Jeśli chodzi o spostrzegawczość to tym razem ustąpię chociaż niechętnie - Twój oddział nie jest zaskoczony.

Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Morale to Ranga + Charyzma + Modyfikator... Tylko, że aktualnie mechanika nie określa znaczenia oraz formy Testu Morale i jak bazowe morale wpływa na test. Póki co to parametr bez wyjaśnienia który bierze udział w niewyjaśnionym teście...
Tu nie ma testu tylko sztywny wynik

Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Ogólnie trochę boleję, bo nie było czasu dograć strategii, nic nie dowiedziałem się o barbarzyńcach, nie mam zdania na temat dowódcy poza plotkami pomimo deklaracji, nie znamy nawet taktyki którą powinniśmy obrać, nic nie wiem o ludziach z wioski, samej wiosce i tak dalej, więc nie mam co z tym zrobić... w sumie, jak dla mnie strata dużej ilości okazji do testowania mechanik i lepszego wgryzienia się w świat. Wiesz, że ja kombinujący i chciałem przeznaczyć te kilka odpisów by wejść w mechę i ją zredagować choć szczątkowo, bo teraz... no.
Ta część miała robić za preludium (tutorial). Nie chciałem by było to za bardzo rozbudowane

Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Właściwie, to z udoskonaleniem wojskowości to po części czekam, aż "w końcu będę miał jasno na białym pieczątkę na tak, nie, lub pracuj jeszcze nad tym" w Ekonomii i w paru innych miejscach. Blokuje mnie to zawieszenie i oczekiwanie mentalnie straszliwie.
Wielu z nas ma teraz ciężko. Ja na przykład w sobotę oczekuję bardzo ważnych wieści od lekarza, co może przesądzić, czy będę miał możliwość gry na forum przez pewien czas.

Zostawmy już tą mechanikę w spokoju
 
Koime jest offline