Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2007, 16:02   #5
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Ojej chyba się trochę źle wyraziłam. Chodziło mi o to aby pierwszy post w sesji opisywał wygląd. No ale macie teraz trochę mniej roboty

A i jeszcze dwie prośby. W sesji proszę abyście sami nie opisywali zachowania innych postaci tzn kierujecie tylko swoją postacią.
Druga jest własciwie nieważna. Chodziło mi o błędy ortograficzne ale widzę że z tym raczej nie będzie problemu

Macie 5 rozwinięć (a co tam znajcie moje chamskie serce). Tak napiszcie tutaj te rozwinięcia, to mi bardzo ułatwi sprawę.

Nie wiem jak reszta ale skoro Manji będzie mógł dopiero w poniedziałek odpisać to powiedzcie jak wolicie: mam załozyć sesje już dziś, napiszecie swoje posty i poczekamy na post Manjiego(dobrze to piszę?) nim ruszy akcja czy czekamy do poniedziałku i rozpoczniemy wszyscy razem?

Pozdrawiam
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline