Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2020, 23:43   #79
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 15 - 2519.I.13; bzt (5/8); przedpołudnie

- No to mój post jest :> Termin do odpisu do pt. 07.31. Czyli mniej więcej cały tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan Zdrowia:

- Strupas Trupas; 17/17; s.zdrowy (310 PD);
- Versana van Drasen; 12/12; s.zdrowy (90 PD);


Zasoby:

- Strupas: 100 PZ
- Versana: 455 PZ


PD




- Strupas 10 PD za fabularną otoczkę postaci.

- Strupas 15 PD za ładne światotworzenie w osadzie odmieńców.

- Strupas 10 PD za decyzyjność w obu scenkach.

- Strupas 10 PD za współpracę w doc.

- Strupas -5 PD za opóźniony post.

- Versana 10 PD za fabularne pielesze postaci.

- Versana 10 PD za decyzyjność w scence i grafiku.

- Versana 10 PD za współpracę w doc.

- Versana -5 PD za opóźniony post.


---




Omówienie




@Strupas



- Właściwie to wiela filozofii nie ma Ot, Strupas wrócił od chaty Opal do chaty Kopfa no i ma okazję porozmawiać z wodzem. No i w tej turze dobrze było rozegrać chociaż tą rozmowę z szefem.



@Versana




- Właściwie też wielce skomplikowane nie jest. Ot, Malcolm zawiózł Versanę i Brenę do świątyni Shayllyi. Na zewnątrz silnego wiatru nie ma ale i tak jest bardzo mroźno. A w tej turze dobrze by było rozegrać to spotkanie u kapłanek.

- Co do wieczornych walk to dobrze jakbyś zmajstrował mechę dla Kornasa. Na tych samych zasadach co główną postać ino za 1 500 pkt, 9 zdolności/umsów podstawowych + 2 umsy zaawansowane.



---


- I właściwie tyle z mojej strony na tą turę Jak coś niejasne no to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline