Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2007, 20:18   #18
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Seswath, ty zajeździsz tego swojego wiernego rumaka. MG konie nie mogą galopować więcej jak 5 minut bez przerwy. Potem trzeba dać im odpocząć w stępie co najmniej 10 minut. I w trasie muszą być co najmniej dwa krótkie (minimalnie 10 minutowe) postoje i jeden dłuższy (minimum 30 minutowy) popas. Inaczej konia zajeździmy.
To co napisałam, to jest niezaprzeczalne minimum i każdy szanujący się koniarz powinien mnie za to obrzucić klątwami i nałożyć ekskomunikę

P.S. Muszę się pożalić, że MG prawie zawsze zapominają o prawach i możliwościach wierzchowców. A także o obowiązkach bohaterów graczy wobec nich.
Echhhh, what a shame! ;?
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline